Petit Formal Script

czwartek, 10 stycznia 2013

Changes

Jestem trochę do tyłu z czytaniem subskrybowanych blogów, ale na pewno wszystko nadrobię. Długo zastanawiałam się nad pierwszym postem w nowym roku i chociaż myślałam o wypisaniu noworocznych postanowień, to jednak z tego zrezygnuję. Prawda jest taka, że jeżeli będę czegoś bardzo chciała, to i tak to zrobię. Poza tym część postanowień dotyczyłaby pracy nad swoją osobowością, prób wyeliminowania pewnych cech, co ostatecznie uznałam za nie tak zupełnie konieczne. Dużo lepszym pomysłem wydaje mi się staranie zaakceptowania pewnych rzeczy w sobie. Tak, to chyba to. Przyznam się szczerze, że nowy rok nie zaskoczył mnie jakoś specjalnie. No cóż, zawsze jakoś tliła się we mnie nadzieja, że kolejny rok przyniesie niewyobrażalne zmiany. Ale nic takiego nie przychodziło. No hej, to przecież tylko kolejny nowy rok, nic szczególnego. Za rok znów będzie tak samo. Czego ja się spodziewam? :P Nic nie przychodzi samo. Jeżeli ktoś bardzo chciałby wyciągnąć z tego tekstu jakiś morał to może taki, że jeżeli bardzo pragniesz zmian, rusz tyłek i działaj ;)

Na dniach pewnie pojawią się znów posty kosmetyczne itp., czyli to co lubimy najbardziej. Tymczasem trzymajcie się cieplutko :)


3 komentarze:

  1. zrób trk aby nowy rok przyniósł zmiany, wszystko zależy od Ciebie ;) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. super to napisałaś:) u mnie ten Nowy Rok, również bez zmian, ale w głowie zapału pełno, czekam do wiosny, bo ta zima odbiera mi chęci:(

    OdpowiedzUsuń